Кірєєв Юрій Вікторович народився 21 серпня 1965 р. в місті Караганда, Казахська РСР, громадянин України.

. З 1994 р. по теперішній час проживає в селі Морозівка, Баришівського району, Київської області.

У 1982 р.  вступив до Сімферопольського автодорожнього технікуму, де отримав спеціальність «Мастер цеху по ремонту і обслуговуванню кузовів легкових автомобілів».

Травень 1984 р. – травень 1986 р. – служба в лавах збройних сил Радянської Армії.

Почав свій трудовий шлях с рядового автослюсаря. Займався підприємницькою діяльністю.

Працював директором комерційного  підприємства , замісником директора,  начальником служби безпеки з 06.2014 по 01.2017 – ООО “ДК”Дельта-Київ” (ГК ООО «Три Медведі»), м.Бориспіль.

Розпорядженням Морозівського сільського голови №07 від 21.06.2018 року Кірєєва Ю.В. призначено на посаду  директора житлово – комунального господарства с.Морозівка.

У зв’язку з реорганізацією Морозівської сільської ради та закінченням терміну дії контракту рішенням виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 24.06.2019 року № 87 Кірєєва Ю.В. було призначено в.о. директора комунального підприємства «Житлово – комунальне господарство с.Морозівка» Баришівської селищної ради.

Сімейний стан – одружений,

Домашня адреса: Київська обл., Баришівський район, с. Морозівка, вул. Садова 1, кв.2.

Нагору