Жителька села Поділля Антоніна Ціла відзначила 100-річний ювілей

З Днем народження, яке вона відзначила 24.10.2023, жінку привітали представники Баришівської селищної ради, староста Подільського старостинського округу, представники ТОВ «Деренківець». Іменинниці вручили подарунки, квіти, Почесну грамоту і, звичайно ж, солодкий подарунок – іменний торт.

Яким було життя Антоніни Петрівни, як їй вдається зберігати бадьорість духу та оптимізм розповіла сама довгожителька. До цього часу вона має гострий розум,  добру пам’ять та може розповісти нескінченну низку життєвих історій.

Народилася в селі Краснопілля на Сумщині в родині бухгалтера, мріяла бути вчителем… Але всі мрії зруйнувала Друга світова війна…

Коли почалась війна, її, як і багатьох інших молодих дівчат та хлопців з України, примусово вивезли на роботу до Німеччини.

Антоніна пережила всі жахи війни, неволю на чужині.. А ще – тяжкі повоєнні роки, проведені на Донбасі, де зрештою і зустріла своє кохання. Разом з чоловіком народили і виховали двох синів та доньку.

Згодом, в 1953 році, родина переїхала на Київщину в село Поділля. Все життя тяжко працювала тут на місцевій фермі.

Саме тут,  в селі Поділля, і проживає досі з донькою Валентиною та її родиною.

Оточена теплом і турботою дітей, онуків, правнуків… Всі шанують і поважають свою Берегиню і зичать тільки здоров’я та Перемоги!