Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас долучитися до проєкту ЛЮДСЬКИЙ ВИМІР:ЕФЕКТИВНЕ УПРАВЛІННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДАНИХ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАД.

Проєкт триватиме з травня по грудень 2023 року і складатиметься з кількох етапів: навчальні тренінги, розробка проєктів, написання заявок на отримання міні грантів.

Нам не принципово, яку саме ви обіймаєте посаду, скільки вам років, якої ви статі. Головних необхідних критеріїв для відбору є лише два:

– мінімальний досвід практичної діяльності на користь громаді (проєкти, активності, робота в командах в громаді, взаємодія з громадськістю в державному секторі тощо);

– активна громадянська позиція, яка підтверджує те, що вам не всеодно.

Посилання на реєстраційну анкету

Чекаємо саме на Вас, є тільки 20 місць, тож поспішіть зареєструватися, щоб прийняти участь!