Всі школи Баришівської громади переходять на дистанційне навчання!

Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Баришівської селищної ради. До розгляду винесено одне питання порядку денного «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Баришівської громади з метою попередження розповсюдження чергової хвилі коронавірусної інфекції (COVID-19) серед здобувачів освіти та про організаційні заходи в умовах карантину»

Враховуючи інформацію про епідемічну ситуацію в громаді директора КНП «Баришівська БЛ» Буняк Г.М., головного лікаря КНП «ЦПМСД» Ковриги П.О. та начальника відділу освіти молоді та спорту Баришівської селищної ради Щербака С. В., прийнято рішення запровадити в закладах загальної середньої освіти та культурно-мистецьких закладах Баришівської селищної ради, крім закладів дошкільної освіти, перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації, на період з 11 до 28 березня 2021 року (включно).