Відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з поводження із побутовими відходами

06.07.2021 о 10:00 у Баришівській селищній раді відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з поводження із побутовими відходами на території Баришівської селищної ради.

Для участі у конкурсі було розглянуто документи від претендента – комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство с. Морозівка» Баришівської селищної ради. Після розкритого конверта за результатами розгляду, було вияснено, що у поданому пакеті документів відсутня документація щодо наявного власного або орендованого транспортного засобу на підприємстві, яким буде проводитись вивезення твердих побутових відходів від житлового сектору багатоповерхових житлових будинків у с. Морозівка.

Враховуючи вищезазначене, за результатами розгляду конкурсної пропозиції, комісія відхилила документацію, надану КП «ЖКГ с. Морозівка» Баришівської селищної ради, так як вона не відповідала вимогам конкурсної документації в частині наявності матеріально-технічної бази. Одночасно було запропоновано оголосити новий конкурс з визначення виконавця послуг з поводження із побутовими відходами у населених пунктах Морозівка, Корніївка та Паришків на території Баришівської селищної ради.