Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України в Баришівській громаді

Нагадаємо, День захисника України — державне свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.

30-го жовтня 2019 року  засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в громаді Дня захисника України провела  заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук.

У ході оргкомітету було визначено формати проведення низки заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії відповідальних осіб з різними громадськими організаціями Баришівської громади під час проведення урочистостей та тематичних заходів, які відбудуться з 9-15 жовтня.

Жанна Віталіївна  наголосила, що відзначення  Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і цього річ в рамках заходів потрібно гідно вшанувати учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.