Відбулась 56-а чергова сесія Баришівської селищної ради

24 травня під головуванням секретаря селищної ради Олександра Ільченка відбулась чергова 56-а сесія Баришівської селищної ради.

Розпочали сесію вшануванням пам’яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

Завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі 58 питань порядку денного 56-ї сесії були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях постійних депутатських комісій та узгоджені на погоджувальній раді.

З-поміж іншого депутати:

вирішили передати субвенцію на загальну суму 250 тис. грн з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку військовим частинам.

в звʼязку з виробничою необхідністю затвердили новий графік проведення пленарних засідань сесій Баришівська селищна рада, змістивши дати проведення сесій на тиждень раніше;

затвердили Порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників КП, установ та організацій, що належать до комунальної власності селищної ради;

внесли зміни до місцевої цільової Програми «Здійснення соціальної роботи із особами, сімʼями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у СЖО на 2022-2025 рр»;

розглянули 40 земельних питань.

За наслідками голосування депутати підтримали всі запропоновані проєкти рішень.

Рішення 56-ї сесії будуть опубліковані згідно чинного законодавства.