УВАГА! РЕМОНТ ДОРІГ!!!

У відповідь на численні питання щодо проведення робіт з ремонту дорожнього покриття селищна рада інформує:

в березні 2021 року було оголошено процедуру відкритих торгів з проведення поточного ремонту дорожнього покриття вулиць та доріг на території Баришівської селищної ради (ямковий ремонт струменевим методом, гарячою сумішшю, розмітка).

05.04.2021 вказані торги відмінені через відсутність учасників.

Після оголошення повторних відкритих торгів, в ході проведення процедури закупівлі з проведення поточного ремонту, визначено переможцем ТОВ БВФ «Фундамент», яка почала  проводити підготовчі   роботи з 07.06.2021.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами  роботи з поточного ремонту дорожнього покриття,  з метою недопущення порушень технологічного процесу, 10.06.2021 були призупинені інженером технічного нагляду.

Повідомляємо, що роботи будуть продовжені з дозволу спеціалістів технагляду та за сприятливих погодних умов.