У громаді – своя спартакіада

3-го вересня 2019 року проведений оргкомітет щодо проведення Спартакіади 2019 року серед команд старостинських округів Баришівської селищної ради присвяченої Дню фізичної культури та спорту.

Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко зазначив: «Один із пріоритетів нашої громади – розвиток фізичної культури та спорту. Підкріплюємо стратегічне планування реальними діями – такими як будівництво майданчиків зі штучним покриттям, встановлення тренажерів, облаштування спортивних майданчиків в старостинських  округах, проведення різноманітних заходів фізичного розвитку для дітей та дорослих. А саме головне – це активність самих жителів Баришівської громади, їх бажання грати у волейбол чи футбол, займатись силовими чи будь-якими іншими видами спорту».

Спартакіада проводиться з метою:

• реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту серед населення ОТГ;
  • сприяння розвитку фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в сільській місцевості, залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом;
  • активізації навчально-тренувальної роботи спортивних організацій на селі

Фінальні змагання спартакіади відбудуться 14-го вересня 2019 року та будуть проведені на СК «Прогрес» .

Загальне керівництво підготовкою і проведенням змагань здійснюється відділом освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради та організацією ВФСТ «Колос». Цього року організатори підготували багато цікавинок та очікують ще більше учасників.

А  родзинкою заходу стане  організований забіг, в якому всі бажаючі можуть зареєструватися та вийти на старт легкоатлетичного пробігу і показати  фізичну готовність, спритність і волю до перемоги.

На кожній з локацій на відвідувачів чекатиме повне занурення у спорт та можливість отримати шалену дозу адреналіну і позитивних емоцій.

Чекайте на афіші і програму змагань!