У ДТЕК пояснили, як працює енергосистема України після року війни

Як передається електроенергія від генерації до кожної домівки? Причини відключення світла? За яким принципом та механізмом його вимикають у різних областях України? ДТЕК Київські регіональні електромережі продовжує отримувати від жителів багато питань про те, як працює енергосистема України, і як на неї вплинула війна. У компанії підготували відео та відповіли на усі актуальні питання.

У ДТЕК підготували інформаційно-роз’яснювальне відео, в якому дали відповідь на найбільш актуальні питання щодо роботи енергосистеми України в умовах війни:

• Як в цілому працює енергосистема України?
  • Основні джерела генерації?
  • Як електроенергію доставляють до кінцевих споживачів?
  • Чому важливо дотримуватися балансу виробленої та спожитої енергії в країні?
  • Як вплинули російські цілеспрямовані атаки на енергосистему та втрата великих об’єктів електрогенерації через окупацію?
  • Навіщо проводяться екстрені та стабілізаційні відключення?
  • Чому руйнування росією підстанцій НЕК Укренерго та генеруючих електростанцій в одній частині України призводить до відключень світла по всій країні?
  • Хто розраховує доступні ліміти для кожної області. Від чого вони залежать?
  • Чи можливе наразі повне відновлення системи, щоб світло у домівках більше не вимикалося?

Повне відео з відповідями ви зможете знайти на офіційному каналі ДТЕК Київські регіональні електромережі в Youtube та на офіційній сторінці компанії у Фейсбук:

Інф. ДТЕК Київські регіональні мережі