Знахідка 7 артилерійських снарядів калібром 76 мм часів Другої світової війни

10 травня о 08 годині 10 хвилин до оперативно-диспетчерської служби 24 ДПРЧ смт Баришівка надійшло повідомлення від місцевих жителів с. Власівка, Баришівського району про знаходження 7 артилерійських снарядів калібром 76 мм часів Другої світової війни .

Для проведення робіт з розмінування та знешкодження (знищення) виявлених вибухонебезпечних предметів було залучено піротехнічнічний підрозділ.

В результаті проведених робіт було виявлено та вилучено 39 артилерійських снарядів калібром 76 мм часів Другої світової війни.

ДСНС вкотре звертається до усіх громадян бути особливо обережними та суворо дотримуватись правил безпеки та встановленого алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних та невідомих предметів та негайно телефонувати на 101.