Відбулась робоча нарада

Увага !!!!

На численні звернення громадян та підприємців, які здійснюють торгівлю продуктами харчування, за ініціативи Баришівської селищної ради, як органу місцевого самоврядування, сьогодні відбулась робоча нарада з представниками територіального підрозділу Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень та підприємців, які здійснюють торгівельну діяльність, з питань можливості відкриття продовольчих ринків на території Баришівської громади.

На нараді проінформовано всі сторони про умови та вимоги, які необхідно здійснити й дотримуватись для відкриття продовольчих ринків згідно чинного законодавства ( рішення Уряду від 29.04.2020 № 313).

Одна з вимог – це те, що ринки повинні бути офіційно зареєстровані, як оператори ринку харчових продуктів.

На території Баришівської громади офіційно зареєстровані такі суб’єкти господарювання:

– ринок “Центральний” в смт Баришівка;

– ринок “Слов’янський” в с. Морозівка;

– ринок “Березовий гай” в с. Лук’янівка.

Не підпадають під дію рішеня Уряду СТ ” Агросервіс” ( так званий “Молодіжний”), торгівельне містечко по вул. Центральна в смт Баришівка та інші торгівельні містечка в старостинських округах громади. Отже, мова про їх дострокове відкриття під час карантину не розглядається.

Офіційно зареєстровані ринки на території Баришівської громади можуть бути відкриті за рішенням власників при умові отримання погодження від територіального підрозділу Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів і беззаперечного виконання чинного законодавства в умовах карантину. Представники цієї служби, також, повинні контролювати роботу ринків.

Звертаємо увагу !!! Огран місцевого самоврядування, тобто Баришівська селищна рада, не може змінювати умови, правила та порядок відкриття продовольчих ринків під час карантину.