В Баришівському районі тривають позапланові перевірки протипожежного стану закладів освіти. Так, 15 січня інспектори Баришівського районного сектору завітали з перевіркою до Паришківського та Лукашівського навчально-виховних комплексів. Під час заходів фахівці перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, а також стан утримання електрогосподарства. Окрема увага в ході перевірок приділялася стану та утриманню протипожежного водопостачання, працездатності наявних систем протипожежного захисту, а також ведення необхідної документації, зокрема проведенню протипожежних інструктажів з учнями та педагогічним складом.