В Баришівській громаді запрацював вже другий клас безпеки!

Війна в Україні внесла свої корективи в життя кожного з нас…

Нині воєнні ризики є частиною нашого життя, тому маємо бути готовими захистити себе і наших дітей.

З метою виховання у підростаючого покоління базового поняття основ безпечного середовища, яке містить у собі знання з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту в цілому, засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, відкрито другий клас базпеки в Перемозький ліцей в селі Перемога, яке відчуло на собі всі жахи вторгення російського агресора.

Нещодавно аналогічнаий клас був відкритий в Баришівській селищній територіальній громаді в Опорний заклад освіти «Баришівський ліцей» Баришівської селищної ради.

До роботи у класі безпеки будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

Класи безпеки – це в першу чергу технічне оснащення яких дозволяє забезпечити освітній процес та постійну активну взаємодію всіх його учасників.