!!!Увага! ВАЖЛИВО!

В умовах «жовтої» чи «помаранчевої» зони епіднебезпеки дозволено буде працювати тільки тим закладам освіти, де вакциновано 80% працівників. Така міра є вимушеною, оскільки в Київській області почала стрімко зростати кількість хворих на коронавірус, також збільшується і рівень госпіталізації.

Тож закликаємо наших освітян: вакцинуйтесь! Так ви зможете не лише забезпечувати роботу освітніх закладів у нашій громаді, а й найголовніше – вберегти себе та своїх рідних від ризику інфікуватись!

Відповідно до розпорядження в.о. керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня від 03 вересня 2021 року № 38  «Про вакцинацію від коронавірусної хвороби COVID-19 працівників закладів освіти», керівникам закладів освіти необхідно забезпечити здійснення працівникам підпорядкованих закладів вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19 у обсязі щонайменше 80 відсотків від загальної кількості працівників.

Відповідно до статті 113 Кодексу Законів про працю України час простою з вини працівника не оплачується.

!!! 13 закладів загальної середньої освіти Баришівської громади та  2 дошкільних навчальних заклади при переведенні  Київщини до «жовтої» зони епідемічної безпеки продовжать свою роботу, оскільки мають понад 80 % вакцинованих у колективах. Ще 2 школи та 4 садочки – під питанням, тому що не дотримали вимоги й не досягли 80% вакцинованих у колективах. Це стосується шкіл, садочків, спортивних та позашкільних закладів Баришівської громади.

Вакцинальна компанія серед освітян продовжується.