Увага! Увага!

Ситуація навколо COVID-19 в Баришівському районі на ранок 06.06.2020 11 чоловік хворих ( підтверджено ) на коронавірус в с.Леляки та 7 в с. Семенівка

Наразі Баришівська селищна рада на чолі з головою Олександром Павловичем Вареніченко, першим заступником голови Віталієм Миколайовичем Гордієнко, заступником голови з питань комунального-господарства Юрієм Анатолійовичем Шовтьом та головним лікарем КНП «Баришівська ЦРЛ»Галиною Миколаївною Буняк зібралися на термінове засідання комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівськоі селищної ради.

Комісія закликає керівництво Баришівськоі РДА прийняти рішення щодо ведення карантинних методів: встановити блокпости на виїзді і в’їзді в дані села, робити температурний скринінг, організувати роботу мобільної бригади для забору ПЛР.

Звертаємось до мешканців Баришіської громади, дотримуйтеся карантинних методів, маскового режиму та на вихідних залишайтеся в сімейному колі.