Ситуація в Баришівській громаді станом на 30 квітня

Лабораторно підтверджено 3 випадки: Дернівка, Недра, Лехнівка( медичні працівники закладів охорони здоров’я м. Києва)

Станом на 8-00 год 30.04.2020 року в інфекційному відділенні КНП «Баришівська ЦРЛ» перебуває 8 хворих.  Стан пацієнтів з підозрою на коранавірусну інфекцію, що перебувають на кисневих апаратах мають позитивну динаміку. Результати ПЛР на  COVID – 19 очікуються.

Вночі, каретою ЕМД був доставлений в інфекційне відділення, тяжко хворий 36 років, житель смт Баришівка, проводяться невідкладні заходи. Відібрані матеріали дослідження на COVID -19.

За минулу добу на стаціонарне лікування поступило 10 осіб, із них: в дитяче відділення – 4 , хірургічне – 3, інфекційне – 2, неврологічне -1.

КНП Баришівський «ЦПМСД» інформує, що станом на 30.04.2020 за добу захворіло на:

ГРВІ – 7 чол., з них – 2 дитини;

Пневмонії – 1 дорослий;

Бронхіти – 2 дорослих;

Викликів швидкої невідкладної допомоги – 1,

з них – ГРВІ –0 , бронхіти – 0, пневмонії – 0.

Зроблено 3 експрестести на коронавірус,

проведено забір біоматеріалу на ПЛР тест – 0.

ВАЖЛИВО: медики громади закликають всіх, хто має хоч якісь сумніви або прояви захворюваності, зробити тест!