Ситуація в Баришівській громаді станом на 25 квітня

Інформуємо щодо COVID-19 в Баришівському районі:

Підтверджено: 2 випадки у Баришівському районі: Дернівка, Недра (хворі знаходяться дома, на повній самоізоляції)

КНП Баришівський «ЦПМСД» інформує, що станом на 25.04.2020 за добу викликів швидкої невідкладної допомоги – 5

з них – ГРВІ –0 , бронхіти – 0, пневмонії – 0.

зроблено експрес тест на коронавірус-0.

Проведено забір біоматеріалу на ПЛР тест – 0.

КНП «Баришівська ЦРЛ»:

В інфекційному відділені хворих на коронавірус немає.

Результати тестів на COVID-19, які проводять сімейні лікарі та пункт невідкладної допомоги з 17.04.2020 р. по 25.04.2020 р.- всі негативні. Тести зроблені 23 особам.

ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція)- теж всі результати попереднього біоматеріалу негативні.Забір біоматеріалу проведено 18 особам.

ВАЖЛИВО: медики громади централізовано від ДОЗ КОДА отримали чергову партію експрес-тестів на коронавірус в достатній кількості, тому закликають всіх, хто має хоч якісь сумніви та прояви захворюваності, зробити тест!