Ситуація в Баришівській громаді щодо COVID-19 станом на 4 травня

УВАГА! Лабораторно підтверджено 6 випадків: Дернівка(1), Недра(1), Лехнівка (4) (по 2 випадкам з Дернівки та Недри вже прийшов результат ПЛР негативний, зроблено другий раз забір біоматеріалу на ПЛР, якщо другий раз результат ПЛР прийде також негативний тоді можно буде констатувати факт ОДУЖАННЯ 2 осіб від COVID-19 у Баришівському районі!)

Станом на 8-00 год 04.05.2020 року в інфекційному відділенні КНП «Баришівська ЦРЛ» перебуває 11 хворих. Згідно лабораторних досліджень у двох хворих, яким була встановлена підозра на COVID – 19, результати негативні. Стан хворих покращився. Вони переведені у звичайні палати.

За минулу добу обстежено чотири особи швидкими тестами на COVID – 19. Результати негативні.

На стаціонарне лікування поступило 5 осіб, із них одна дитина переведена в Київську обласну дитячу лікарню для подальшого обстеження та лікування.

КНП Баришівський «ЦПМСД» інформує, що станом на 04.05.2020 за добу захворіло на:

ГРВІ – 0 чол., з них – 0 дитина;

Пневмонії – 0 дорослий;

Бронхіти – 0;

Викликів швидкої невідкладної допомоги – 2,

з них – ГРВІ –0 , бронхіти – 0, пневмонії – 0.

Зроблено експрестести на коронавірус – 0,

проведено забір біоматеріалу на ПЛР тест – 0.

ВАЖЛИВО: медики громади закликають всіх, хто має хоч якісь сумніви або прояви захворюваності, зробити тест!