Ситуація в Баришівській громаді щодо COVID-19 станом на 2 травня

УВАГА! Лабораторно підтверджено 7 випадків: Дернівка(1), Недра(1), Лехнівка (5) (по 2 випадкам з Дернівки та Недри вже прийшов результат ПЛР негативний, зроблено другий раз забір біоматеріалу на ПЛР, якщо другий раз результат ПЛР прийде також негативний тоді можно буде констатувати факт ОДУЖАННЯ 2 осіб від COVID-19 у Баришівському районі!)

Станом на 8-00 год 02.05.2020 року в інфекційному відділенні КНП «Баришівська ЦРЛ» перебуває 9 хворих. Стан пацієнтів з підозрою на коронавірусну інфекцію, мають позитивну динаміку. Результати ПЛР на COVID-19 очікуються.

За минулу добу на стаціонарне лікування поступило 4 хворих (3 в неврологічне відділення, 1 – інфекційне відділення).

КНП Баришівський «ЦПМСД» інформує, що станом на 02.05.2020 :

Викликів швидкої невідкладної допомоги за попередню добу – 3,

з них – ГРВІ –0 , бронхіти – 0, пневмонії – 0.

Обстежень експрес тестом на COVID-19 -0,

Лабораторних обстежень методом ПЛР – 0,

Амбулаторних звернень за попередню добу-0.

ВАЖЛИВО: медики громади закликають всіх, хто має хоч якісь сумніви або прояви захворюваності, зробити тест!