ПУЛЬС ГРОМАДИ станом на 19.08.2024

За даними Баришівського підрозділу ДСНС (24-ДПРЧ 5-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області) – на пожежу здійснено 4 виїзди у Баришівській громаді, зокрема смт Баришівка, с. Власівка (1 випадок загорання трав’яного настилу, 1 загорання дерева, 1 хибне спрацювання автоматичної пожежної сигналізації, 1 виїзд в Березанську ТГ с. Лехнівка)

У відділення поліції №1 Броварського РУП ГУНП в Київській області  зареєстровано 124 звернення на «102». З них 10 мали ознаки кримінального характеру:

5 фактів раптової смерті;

1 факт нанесення тілесних ушкоджень;

2 факти крадіжок;

2 факти зберігання наркотичних засобів.

Слідчі дії тривають.

Баришівська багатопрофільна клінічна лікарня повідомляє, що наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 93 особи, з них 2 в тяжкому стані, в тому числі 1 хворий з діагнозом COVID-19.

У інфекційному відділенні лікуються 16 осіб, з них 2 дитини з діагнозом COVID-19.

За тиждень зафіксовано 12 звернень з різними травмами до травматологічного пункту.

Фахівцями первинної медицини прийнято 985 пацієнтів, з яких 4 мають пневмонію, та 30 хворих на COVID-19.

Також здійснено 29 виїздів невідкладної допомоги. Зокрема, в села громади – 15 викликів.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І РІДНИХ!