Протягом доби рятувальники Баришівського району 5 разів залучалися до гасіння пожеж

20 серпня о 11 год. 55 хв. до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Шовкове (поза населеним пунктом). На місце виклику було направлено 1-ше відділення в складі 4 чоловік о/с на АЦ – Магірус 24-ДПРЧ (смт Баришівка). По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що вогнем охоплено трав’яний настил на площі близько 0.02 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 12 год. 20 хв. та ліквідовано о 12год. 35 хв. Причина пожежі наразі встановлюється.

20 серпня о 14 год. 00 хв. до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання Бульдозера «Катарпілер» за адресою: с. Коржі (поза населеним пунктом). На місце виклику було направлено 2 відділення в складі 6 чоловік о/с на АЦ – Магірус 24-ДПРЧ (смт Баришівка). В результаті пожежі частково знищена проводка,гідравлічні шланги та пошкоджена кабіна. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 14 год. 40 хв. та ліквідовано о 14 год. 50 хв. Причина пожежі наразі встановлюється.

20 серпня о 16 год. 34 хв. до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Семенівка (поза населеним пунктом). На місце виклику було направлено 1-ше відділення в складі 3 чоловік о/с на АЦ – 40 (130) 63 Б 25-ДПРЧ м. Березань. По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що вогнем охоплено трав’яний настил на площі близько 1 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 17 год. 20 хв. та ліквідовано о 17 год. 37 хв. Причина пожежі наразі встановлюється.

20 серпня о 19 год. 03 хв. до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Семенівка біля кафе АВТОПАН. На місце виклику було направлено 1-ше відділення в складі 3 чоловік о/с на АЦ – 40 (130) 63 Б 25-ДПРЧ м. Березань. По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що вогнем охоплено трав’яний настил на площі близько 0,7 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 17 год. 20 хв. та ліквідовано о 17год. 37 хв. Причина пожежі наразі встановлюється

20 серпня о 18 год. 50 хв. до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою: с. Сезенків вул. Гагаріна,10. На місце виклику було направлено 1-ше відділення в складі 4 чоловік о/с на АЦ – Магірус 24-ДПРЧ (смт Баришівка). По прибуттю на місце пожежі було встановлено, що вогнем охоплено трав’яний настил на площі близько 1 га. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 19 год. 20 хв. та ліквідовано о 20 год. 30 хв. Причина пожежі наразі встановлюється.