Працівникам медичного закладу наголошено на вимогах безпечної експлуатації кисневих балонів

Головні державні інспектори Управління Держпраці у Київській області разом з інспектором праці Баришівської селищної ради провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом і працівниками комунального некомерційного підприємства «Баришівська центральна лікарня» Баришівської селищної ради Київської області.

Фахівці поінформували учасників зустрічей щодо безпечної експлуатації кисневих балонів і систем трубопроводів з киснем, шляхів запобігання нещасним випадкам під час експлуатації кисневих балонів, які використовуються при лікуванні хворих на COVID-19.

Працівникам лікарні наголошено на ризиках, які можуть виникнути під час експлуатації кисневих балонів, криоциліндрів, концентраторів та трубопроводів з киснем.

Увагу медичних працівників акцентовано на обов’язковості розроблення інструкцій з охорони праці щодо проведення робіт з експлуатації, транспортування кисневих балонів (криоциліндрів), систем трубопроводів з киснем та здійснення згідно неї вказаних робіт, необхідності призначення відповідальних працівників за справний стан і безпечну експлуатацію кисневих трубопроводів та посудин, що працюють під тиском, дотримання умов зберігання, експлуатації балонів, утримання їх у справному стані, згідно з вимогами нормативно-правових актів з охорони праці, експлуатаційно-технічної документації заводів-виробників та актів підприємства з охорони праці.

Керівництву закладу охорони здоров’я надано інформаційно-методичні матеріали Держпраці щодо безпечної експлуатації кисневих балонів, установок, кисневих трубопроводів.