Посадовці інформують працівників про актуальні зміни у законодавстві про працю

Члени робочої групи з питань легалізації трудових відносин Баришівської селищної територіальної громади продовжують інформувати працівників про актуальні зміни у трудовому законодавстві.

Днями відвідування проведено серед працівників різних суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території Баришівської селищної територіальної громади.

Під час спілкування посадовці роз’яснили актуальні питання організації трудових відносин в умовах воєнного стану, а саме:

• як укласти трудовий договір;
  • для кого може бути випробувальний термін;
  • чи діють обмеження на роботу вночі й у небезпечних умовах;
  • чи може роботодавець змінювати умови праці;
  • скільки тривають робочий час і відпочинок;
  • чи можуть працівники піти в щорічну оплачувану відпустку;
  • за яких умов можна розірвати трудовий договір.

Також акцентували на недопущенні проявів дискримінації, мобінгу, дотриманні гендерної рівності та прав щодо осіб з інвалідністю.

Більше про трудові відносини в умовах воєнного стану на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/