Порядок оповіщення військовозобов’язаних

Відповідно Програми «Соціальна підтримка учасників збройних конфліктів, пов’язаних зі збройною агресією проти України на 2024-2026 роки» Баришівської селищної ради за рахунок коштів місцевого бюджету надається:

• матеріальна допомога військовослужбовцям територіальної громади, які уклали контракт на військову службу до Збройних сил України в розмірі 20,0 тис. грн.
  • матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям Збройних Сил України в розмірі 10,0 тис. грн.

Заяву з необхідними документами військовослужбовці можуть подати до селищної ради за адресою смт. Баришівка, вул. Центральна, буд. 27 (управління соціального захисту населення) або до старостинського округу за місцем реєстрації та фактичного проживання.

До заяви додається копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, довідка з банківської установи про особовий рахунок (на заявника), копія пільгового посвідчення (за наявності), довідка районного ТЦК та СП про мобілізацію чи укладення контракту на військову службу до Збройних сил України, копія контракту на військову службу до Збройних сил України (за наявності).

Завантажити (PDF, 1.38MB)