Однією з груп ризику під час пандемії є люди похилого віку та люди з хронічними хворобами і слабким імунітетом

На території Баришівської громади, а саме в Перемозькому старостинському окрузі розташоване відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання – Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Баришівської селищної ради

На сьогоднішній день 46 осіб проживають в відділенні стаціонарного догляду територіального центру, 252 особи є підопічними відділення соціальної допомоги вдома Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування.

Сьогодні до закладу завітали представники влади: Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко, заступник Баришівського селищного голови з питань соціального напрямку Жанна Віталіївна Данчук та представники духовенства УПЦ: Протоієрей Іоанн Омельчук, голова сімейного відділу Бориспільської єпархії; Протоієрей Любомир Біляк, благочинний Баришівського округу; Ієрей Максим Молотков, голова молодіжного відділу Бориспільської єпархії.

Звичайно ж з подарунками, а наразі це самі необхідні речі: для потреб територіального центру працівники Баришівської селищної ради передали медичний спец.одяг, медичні латексні рукавички, маски, дезрозчини.

Представники духовенства УПЦ наголосили, що під час карантину слово Боже не перестане звучати, а їх допомога Територіальному центру соціального обслуговування вкрай виявилася необхідною: продуктові набори, антисептики, маски, пільонки….

Любов Леонідівна Орел, завідуюча центром соціального обслуговування щиро подякувала за продуктові набори, необхідні медичні засоби захисту та наголосила, що допомогу отримали саме ті люди, які за станом здоров‘я вже не можуть відвідувати храм, а для них відчути, що про них піклуються вкрай важливо

Баришівська селищна рада, щиро дякує Лілії Ревук за пошиття власноруч таких необхідних медичних захисних костюмів! Дай Боже Вам здоров’я на многії літа!

А ми ще раз звертаємо увагу, як допомогти бабусям і дідусям під час карантину:

– Зателефонуйте своїм бабусям і дідусям.

– Повісьте оголошення в під’їзді з пропозицією допомогти: піти в магазин, аптеку, принести гарячий обід. Не забудьте вказати контактний номер телефону чи номер квартири.

– Коли замовляєте собі продукти, додайте туди кілька кілограмів круп, овочів, фруктів для літніх сусідів.

– Залиште продукти чи обід біля дверей. Не заходьте у квартиру, адже невідомо, чи не є ви переносником вірусу.

– Якщо є змога, привезіть дідусям і бабусям маски, рукавиці та дезінфектори.

Коронавірус – це виклик для кожного із нас!