ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ !

Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує щодо надходження інформаційного повідомлення системи швидкого реагування про харчові продукти і корми (RASFF) від 05 червня  2023 року № 2023.3251 – fur 2, стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України (отримувач: ПП «Здоровий продукт», вул. Тростянецька 47/154, м. Київ, 02175).

Попереджаємо  операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність  Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Броварське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській  області за тел.: (04594) 6-58-60, 5-02-05 або звертайтесь до територіального управління за адресою   07400 м. Бровари, вул. Металургів, 21.