Цифрові технології як інструмент залучення молоді до розвитку громад

До уваги активної молоді громади!!! Маєте можливість прийняти участь у безкоштовній програмі для старшокласників, які бажають долучитися до розвитку регіону та прийнятті рішень на місцях, а також отримати безкоштовну освіту в нарямку “цифрові технології як інструмент залучення молоді до розвитку громад“.

Благодійний фонд “Інститут громадянської освіти та суспільних програм” продовжує набір на проект “Digital Youth: цифрові технології як інструмент залучення молоді до розвитку громад”, що реалізується за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Міністерства молоді та спорту України спеціально для підлітків з об’єднаних територіальних громад Київської області!

ДЕДЛАЙН ПРОДОВЖЕНО ДО 2 ЧЕРВНЯ!

Протягом червня-серпня учасники поринуть у світ сучасних цифрових інструментів та навчаться використовувати їх в контексті активного громадянства у своїх власних ОТГ.

У рамках програми передбачено 6 навчальних модулів, що включатимуть в себе знання з:

• механізмів фунціонування та управління громадою;
  • методів дизайн-мислення для виявлення соціальних проблем та пошуку рішень для їх вирішення;
  • комунікації та колаборації через використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій;
  • створення якісного цифрового контенту;
  • ефективної самопрезентації.

Наприкінці програми учасники зможуть застосувати практичні навички у розробках своїх власних інформаційних кампаній, що будуть спонукати молодь та інших громадян долучатись до розвитку регіону та прийнятті рішень на місцях. А найкращі та найкреативніші підлітки зможуть отримати грант на більш поглиблене навчання цифровим технологіям.

ЗАПОВНИТИ АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ

Кого ми шукаємо?

• активну молодь з ОТГ Київської області

Умови до аплікантів:

• вік: 14-17 років
  • проживати на території однієї з 22 ОТГ Київської області

бажання та можливість взяти участь у всіх 6 модулях навчальної програми

З повагою,

ICEPP Інститут громадянської освіти і суспільних програм

Ми виховуємо майбутнє України – відповідальну та активну молодь!

Дізнавайтеся більше про нас та наші проекти на сайті!

Приєднуйтесь до нас у мережі Facebook, аби завжди бути в курсі актуальних новин!

У разі виникнення будь-яких запитань пишіть на icepp.ngo@gmail.com