Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

При виконавчому комітеті Баришівської селищної ради систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. Комісія, відповідно до покладених на неї завдань, розглядає питання, у тому числі спірні, які потребують колегіального вирішення.

12 січня під головуванням заступника голови Баришівської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів  Володимира Вікторовича Коцюрбія відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули 3 питання та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилася без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування. Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.