Разом зможемо більше, на численні звернення відновила роботу соціальна перукарня

Сьогодні, у відремонтованому приміщенні за адресою :

смт Баришівка, вул.Богдана Хмельницького, 22 – б ( поблизу м – н у ” П’ятачок” та КП “Баришівкатепломережа) відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відновило надання перукарських послуг соціальновразливим категоріям населення громади. На відкритті надання соціальних послуг були присутні в.о.голови Баришівської селищної ради, секретар ради Надія СЛУХАЙ, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів (соціального напрямку) Жанна ДАНЧУК, начальник відділу соціального захисту населення селищної ради Людмила МАЦЕНКО, директор територіального центру Іван КУТОВИЙ.

Першими отримали соціальну послугу у перукаря відділення Сніжанни ЮРЕЧКО  песіонери – жителі Баришівки Белінець Ф.М., Василенко В.М., Карпенко М.Г.