Прийміть дитину у родину!!!

«Прийміть дитину у родину» з таким закликом звертаємось до жителів нашої громади, які мають бажання та можливість взяти на виховання дитину в свою сім’ю.

Сім’я це неповторне середовище для розвитку дитини, формування її в повноцінну людину і громадянина. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування ж позбавлені цієї життєвої підтримки.

В Баришівській громаді на первинному обліку перебуває 53 дитини – сироти, позбавлені батьківського піклування. З них 37 влаштовано під опіку/піклування, 13 виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, 3 знаходяться в соціальних установах. Також функціонує дві прийомні родини, в яких виховується 5 дітей.

Основна мета сімейних форм виховання – тимчасове утримання (окрім усиновлення) й виховання дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Практично кожна дитина, яка сьогодні виховується в інтернатному закладі, мріє про сім’ю.

Якщо Ваше серце наповнює любов до дітей та бажаєте, щоб Ваш дім наповнився дитячим щебетом, маєте бажання взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу або стати патронатними вихователями звертайтеся за детальнішою інформацією до служби у справах дітей та сім’ї (097 283 08 86) або в Центр соціальних служб (04576 5-43-73, 097 4348183).