Профілактичний рейд

Одним з головних напрямків діяльності служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради є робота з сім’ями та дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах. Завдання, яке поставлено державою перед службою – не вилучати дитину з сім’ї, а подолати неблагополуччя і кризу в сім’ї, допомогти батькам виправитися, надати їм соціально-правову допомогу  і не допустити виходу дитини з родини.

З метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах 26 січня 2023 року головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради Юлією Ілляш спільно з поліцейським офіцером Баришівської громади Антоном Палієм, старостою Селичівського старостинського округу Неонілою Кубрак та фахівцем із соціальної роботи центру соціальних служб Баришівської селищної ради Наталією Байбарзою проведено черговий профілактичний рейд на території Селичівського та Волошинівського старостинських округів і с. Борщів, яке входить до складу Волошинівського старостинського округу.

Обстежено житлово-побутові умови проживання 9 родин, в яких виховується 18 дітей. За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.   Також, наголосили на суворому дотриманні правил пожежної безпеки в побуті, адже порушення елементарних правил може стати причиною пожеж, більше того може забрати життя.

Вкотре наголошено  батькам, що любов, турбота, увага, розуміння і захист – це саме те, що потрібно кожній дитині.

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності   знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради.

Інф. Служби у справах дітей та сім’ї