Понад 29 років минуло від тоді як у с.Бзів (Баришівський старостинський округ) створили першу прийомну сім’ю- родина Сипаткіних (Сипаткін Михайло Петрович та Сипаткіна Лариса Миколаївна)

ДБСТ створений 1 червня 1990 року, саме у Всесвітній День захисту дітей.

Батьки-вихователі: Лариса Миколаївна та Михайло Петрович .Чудове подружжя маючи одного рідного сина, мріяло мати велику родину, їхні серця боліли за покинутих дітей. Лише любов і доброта надихнули їх зробити цей крок.

З дня заснування дитячого будинку сімейного типу, у ньому знайшли сердечне тепло і турботу 20 обездолених дітей. Всі діти отримують освіту, працюють, старші мають свої родини і подарували батькам уже 10 онуків.

Привітати зі святами родину завітав Баришівський селищний голова Олександр Павлович Вареніченко, заступник селищного голови Баришівськоі селищної ради з питань соціального напрямку Данчук Жанна Віталіївна та керівники відділів соціального напрямку Баришівськоі селищної ради ( Маценко Л.В., Павленко М.В.,Борзак Л.В.)

В родинній розмові з гостями всім батькам Баришівської громади  Лариса Миколаївна Сипаткіна радить не вагатися і створювати прийомні сім’ї. «У нашій державі є багато дітей, які потребують материнської ласки. Ви можете півроку витратити на оформлення документів, та врятуєте дитину. Тому не марнуйте час на роздуми, дійте: потрібно забирати дітей в сім’ю».

А ми в свою чергу бажаємо прийомним батькам всього самого найкращого!