Інформація для громадян щодо надання послуг з перевезення окремих категорій населення спеціалізованим транспортом у Баришівській селищній територіальній громаді

Дану послугу можуть отримати вразливі верстви населення (зокрема маломобільні люди), люди, які опинилися в складних життєвих обставинах з числа мешканців Баришівської територіальної громади та внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані на території громади до відповідних установ (соціальні заклади, медичні установи та інше) крім осіб, які користуються автотранспортом, виданим через органи соціального захисту та які мають власний автотранспорт.

Послуги реалізуються через Центр соціальних служб Баришівської селищної ради.

Для отримання послуг подається заява особисто або законним представником.

До заяви додаються:

–   ксерокопія паспорта отримувача послуги;

–   копія витягу про реєстрацію місця проживання отримувача послуги (у випадку проживання не за адресою реєстрації, подається також довідка про підтвердження фактичного місця проживання отримана в порядку, визначеному виконавчим комітетом селищної ради);

–   ксерокопія реєстраційної картки про присвоєння номеру платника податків (за наявності);

–   ксерокопія медичного документа (довідка МСЕК, висновок лікарсько-консультативної комісії з зазначенням терміну обмеження фізичних властивостей, довідка лікаря з зазначенням терміну обмеження фізичних властивостей), що підтверджує відповідність критеріям визначення отримувача послуги або медичного висновку для дітей з інвалідністю;

–   копія паспорта представника.

У випадку тимчасового характеру обмеження фізичних властивостей, медичний документ має містити термін таких обмежень.

Перевезення здійснюються після укладення договору виконавцем послуги за заявкою отримувача послуги.

Отримувач послуги має право на два перевезення протягом місяця та не більше шести перевезень протягом дії договору.

Перевезення здійснюється на автомобілі, який відповідає чинним санітарним і технічним вимогам, обладнаний підйомником для перевезеннях осіб з інвалідністю до/з місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, що надають соціальні, адміністративні послуги, медичну допомогу, здійснюють реабілітацію.

Організація роботи по прийому заявок на перевезення: з понеділка по четвер з 8:00 год. до 17:00 год., у п’ятницю з 8:00 год. до 15:45 год.

Замовити дану послугу необхідно за три доби до потреби.

За інформацією звертайтесь за адресою:

смт. Баришівка, вул. Богдана Хмельницького, 21, каб. 19 та за телефоном 0932146709.