ДОЛУЧАЄМОСЬ ДО БЛАГОДІЙНОСТІ!!!!

Служба у справах дітей та сім’ї запрошує небайдужих жителів громади долучитись до проведення щорічної традиційної благодійної акції «Щедрий Великдень» з метою підтримки опікунських та багатодітних сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

Якщо ви маєте бажання та можливість підтримати в скрутний час соціально – незахищені категорії сімей з дітьми нашої громади, запрошуємо долучитись до благодійної справи одним із запропонованих шляхів:

– надати продукти харчування (олія, борошно, гречка, цукор, різні види круп, вермішель, чай, печиво, солодощі, м’ясні та рибні консерви) до служби у справах дітей та сім’ї, яка знаходиться за адресою: смт. Баришівка, вул. Київський шлях, 48 (в приміщенні податкової інспекції, 2 поверх);

– виділити фінансову допомогу, на яку будуть придбані продукти харчування чи засоби гігієни сім’ям з дітьми (звіт за кожну використану гривню надамо обов’язково)

– або ж самостійно завезти продукти в родину (контактні дані можна отримати у нас)!

Зібрані продукти харчування будуть сформовані в продуктові набори та напередодні свята Великодня будуть роздані сім’ям з дітьми Баришівської громади, які найбільш того потребують.

Всю детальну інформацію ви можете дізнатись зателефонувавши на номер 097 283 08 86 ( вайбер) (начальник служби – Марина Павленко). Ми розглянемо всі ваші пропозиції!