Дітей влаштовано в патронатну сім’ю

Якими б комфортними не були умови в сучасних будинках дитини, центрах соціальної реабілітації для дітей, школах-інтернатах, але сімʼя – найкраще місце для виховання дитини. Саме тому Баришівською селищною радою було прийнято рішення про відновлення співпраці з перевіреною роками сімʼєю для організації функціонування послуги патронату над дитиною в Баришівській громаді. З цією метою секретарем селищної ради Олександром Ільченком підписано договір з сім’єю патронатного вихователя Суржок Юлії Феодосіївни, яка працює в цій сфері вже більше 5 років і загалом протягом цього періоду в її родині отримували тимчасовий прихисток, любов та турботу 21 дитина.

Відтак в патронатну родину Суржок Ю. В. були влаштовані 3-є малолітніх дітей, які були відібрані від матері через невиконання батьківських обов’язків.

Діти в тимчасовій родині будуть оточені увагою та підтримкою, будуть отримувати необхідні освітні та медичні послуги, будуть проводити цікаве дозвіллля та оволодівати новими до соціальними навичками.

Для підтримки родині передали продуктовий та гігієнічний набір, пледи для дітей та набір Harry Potter, а також, після оформлення відповідних документів, будуть виплачені поворотні кошти, які патронатний вихователь зможе використовувати на потреби дітей до виплати державної соціальної допомоги, адже відповідну програму затвердили на сесії депутати.