Денний рейд «Здоровий побут»

Відповідно до розпорядження голови Баришівської селищної ради «Про організацію та проведення спільних цільових рейдів «Дозвілля дітей», «Діти», «Здоровий побут» в 2020 році» службою у справах дітей та сім’ї Баришівської селищної ради спільно з ювенальною превенцією Баришівського відділення поліції та центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був організований денний рейд «Здоровий побут» в селах: Сезенків, Морозівка, Бзів, Селичівка. В Морозівці до проведення рейду долучився депутат Баришівської с/р Брега М.М.

Під час проведення рейду в.о. голови старостинських округів було надано пам’ятку з інформацією про обмеження перебування дітей у вечірній час на вулицях без супроводу дорослих. Обстежено матеріально-побутові умови проживання 8  сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах в яких виховується 18 дітей.

З батьками проведено профілактичну роботу щодо забезпечення належних санітарно – гігієнічних умов проживання дітей, їх виховання, попередження насильства в сім’ї, ведення здорового способу життя.

Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, більш відповідально ставляться до виконання своїх батьківських обов’язків, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут та зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.