30 червня 2021 року в с. Перемога відбулася зустріч підопічних з представником відділу Баришівське бюро правової допомоги

30 червня 2021 року в с. Перемога Броварського району Київської області у  відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського селищного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відповідно до укладеного Меморандуму, відбулася зустріч підопічних з представником відділу Баришівське бюро правової допомоги Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитром Однокозом та директором територіального центру –  Іваном Кутовим.
Присутні підопічні, у кількості 13 осіб, прослухали лекцію  на тему «Права та обов’язки осіб з інвалідністю щодо утримання в закладах соціальної сфери». В процесі спілкування були розглянуті питання щодо утримання підопічних, підвищення пенсій, оформлення спадщини, трудового стажу та інше.