Сьогодні пройшов мітинг-реквієм приурочений 33-й річниці трагедії на ЧАЕС “Чорнобиль – наш одвічний біль… “

На заході були присутні керівники Баришівської громади, райдержадміністрації та районної ради, керівники і представники організацій та установ, учнів шкіл, відселені та ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС.

Зі словами вдячності до ліквідаторів та проханням берегти пам’ять до присутніх звернулися голова Баришівської селищної ради О. Вареніченко та заступник голови Баришівської райдержадміністрації О. Плясецький, до нагородження приєднався заступник голови районної ради С. Богдан.

Спогадами про трагічні сторінки поділилися полковник міліції, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Володимир Столбовий і голова ГО “Союз Чорнобильців “Лариса Макарчук.

Всі присутні мали змогу більше ознайомитися з памятними матеріалами в бібліотеці для дорослих, взявши участь у круглому столі, де відкрився літературний куточок “Чорнобиль…Пам’ять.. Сьогодення… “

Чорнобиль дав нам кілька моральних уроків трагії :

– безвідповідальності – ми не були готові до такої аварії ні морально, ні технічно;

– милосердя – всі люди відгукнулися на біду, прийшовши чорнобильцям на допомогу;

– патріотизму – ми мусимо завжди пам’ятати про цей великий подвиг героїв Чорнобиля.

Нехай ніколи не повториться лихо Чорнобиля)