Схиляємо голови …

Вчора скорбота огорнула Паришків… Тут прощалися зі стрільцем-помічником гранатометника 30-тої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького солдатом Віктором Миколайовичем Глушаком.

Народився Вітя 17 червня 1986 року. Проживав у селі Паришків, тут навчався у місцевій школі. Після служби в армії працював у Баришівській пожежній частині. Присвятив 11 років службі цивільного захисту населення: від пожежного до командира відділення пожежно-рятувального загону.

Безвідмовний, добродушний, сміливий, мужній, цілеспрямований, волелюбний – таким його запам’ятали односельці, колеги, друзі… Він рятував життя інших у мирний час, а після 24 лютого взяв до рук зброю, щоб не лише рятувати життя українців, але й знищувати ворога, який відбирає ці життя та зазіхає на те, що по праву належить українському народу!

Загинув вірний син України 10 березня під час штурмових дій зі сторони окупантів у районі населеного пункту Залізнянське Донецької області.

Без сина і батька залишилася родина та шестирічна донечка.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Захисника….

Герої не вмирають!