Шановні жителі громади!

Баришівська селищна рада на чолі з Баришівським селищним головою Олександром Павловичем Вареніченко вдячні Всім суб‘єктам господарювання ( робота яких передбачає контактування з людьми), які виконали постанову Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 N215 та рішення Баришівськоі селищної ради від 17.03.2020 N66 “Про невідкладні заходи із запобігання поширенню на території Баришівськоі громади епідемії короновірусу» – зачинилися та не працюють.

Але ж є виключення! 19-го березня мобільною групою перевіряючих ( члени групи: представники влади, поліції…) вже виявлено 2 факти порушення правил карантину.

Порушників було притягнено до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП ( Порушення правил щодо карантину людей та санітарно-гігієнічних , санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачене ЗУ « Про захист населення від інфекційних хвороб»)

Шановні громадяни!

Звертаємося до Вас! Давайте разом будемо відповідальними та дотримуватимемося епід режиму !

Суб‘єкти господарювання крім продуктових магазинів, аптек, АЗС – повинні бути зачинені!

Діти, повинні бути поруч з батьками!

Сьогодні, 20-го березня, представники ОТГ та поліції також здійснюватимуть рейд-перевірки. У разі виявлення порушення умов карантину, порушників буде притягнено до адміністративноі чи кримінальної відповідальності !

Далі буде…