Шановна громадо!

Ми вже котре пишемо, що забороняється робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів і інших розважальних закладів, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення.

Виключенням є роздрібна торгівля харчовими продуктами, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківських та страхової діяльності.

Тож слід зазначити що всі вищезазначені суб’єкти господарювання, окрім тих що є винятком, повинні припинити свою діяльність на час дій карантину. На час дії карантину торгівля з рук, яка відбувалася на базарах,в торговельних павільйонах також повинна бути припинена.

Ніякого продажу розливних напоїв в магазинах: кава,чай… їх тільки можна придбати в вигляді товару, а вже вдома вживати!

Кафе можуть працювати тільки за умови адресного доставлення замовлень та забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

За виконанням цієї заборони буде слідкувати поліція та мобільна робоча група. Яка працює щодня на території Баришівської ОТГ.

Окремо відзначається що невиконання постанови кабінету міністрів несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 17 – 51000 гривень або арешт на 6 місяців або обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на строк до 3 років. У випадку якщо дії призвели до смерті людини або інші важкі наслідки – винному загрожує позбавлення волі від 5 до 8 років позбавлення волі.

Нагору