27 липня 2022 року в приміщенні Баришівської районної філії КОЦЗ відбувся семінар на тему «Грантові програми для започаткування бізнесу та розвитку підприємництва” (Мікрогранти) за участі директора Баришівської районної філії Єгора Гарбуза, начальника відділу економічного розвитку та залучення інвестицій Управління фінансів та економічного розвитку Баришівської селищної ради Інни Луференко та головного спеціаліста відділу Валентини Яценко, керуючого ТВББ Ощадбанк Дмитра Бандуріна, зайнятого населення та запрошених безробітних.

Директор Баришівської районної філії КОЦЗ розповів про загальні положення постанови КМУ від 21.06.2022 №738 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Дмитро Бандурін розповів про умови програми мікрогрантів, правильність оформлення заявки та бізнес-плану. Інна Луференко зацікавила присутніхі нформацією про різні гранти на мікробізнес, зокрема для ВПО, жінок, ветеранів АТО. По завершення заходу присутні мали можливість отримати індивідуальні консультації.