Проєкт «Фонду громади Березані» «Безпечна громада»

Для ефективного налагодження комунікації між поліцією, місцевою владою та громадськістю ще в 2021 році благодійною організацією «Фонд громади Березані» був започаткований масштабний проєкт «Безпечна громада», який тоді ввійшов у «Збірник історій про кращі спільні проєкти органів місцевого самоврядування та органів влади» Міністерства культури та інформаційної політики України в рамках інформаційної кампанії «Влада та громадянське суспільство – кращі практики співпраці».

На даний час придбано 83 відеокамери з комплектуючими для системи відеоспостереження на вулицях Баришівської громади. З них 28 камер спостереження будуть встановлені в  смт Баришівка, інші – по 18 селах громади.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці з БФ «МХП-Громаді» та за грантової підтримки ГО ІСАР «Єднання», Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Раніше в рамках проєкту спільно з ТОВ «Баришівська зернова компанія» було придбано 5 камер з комплектуючими для системи відеоспостереження в Корніївському старостинському окрузі (с. Корніївка, с. Паришків, с. Бакумівка). Таким чином, всього завдяки проєкту «Безпечна громада» для Баришівської ТГ придбано 88 камер, комплектуючих до них та передбачена оплата виконання робіт по встановленню.

Наразі проводяться підготовчі роботи по встановленню та підключенню відеокамер в єдину систему.

Інф. Голови правління БО «Фонд громади Березані» Алли Новікової