ПОВІДОМЛЕННЯ про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради

Баришівська селищна рада повідомляє, що за результатами проведеного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради, який відбувся 14 липня 2020 року (протокол №2 від 14.07.2020, затверджений розпорядженням селищного голови від 14.07.2020 №115-03-03) переможцем визначено :

• хірургічного комплексу (незавершене будівництво), розташоване за адресою:Київська область смт Баришівка вул.Київський шлях,  будинок 126/1 – Товариство з обмеженою відповідальністю «Київський Ріелтор.».
  • школи (незавершене будівництво, розташоване за адресою: Київська область смт Баришівка вул. Софіївська,34 будинок 39, – ФОП Сухина Василь Петрович.
  • гуртожитку, розташованого за адресою: Київська область, Баришівський район, село Волошинівка, вулиця Гагаріна, будинок 14 – Товариство з обмеженою відповідальністю «МАЛЕАС».

Конкурсна комісія з відбору суб’єктів оціночної діяльності для розробки незалежної оцінки комунального майна Баришівської селищної ради