Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!

Голова Баришівської селищної ради Олександр Вареніченко, депутатський корпус та виконавчий апарат Баришівської селищної ради висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу  трагічної смерті БРИЛЮКА ЮРІЯ  ЯРОСЛАВОВИЧА , директора ФГ “Вета-Агро”. Довгий час Юрій Ярославович  працював в базовому господарстві агрофірма “Веселинівка” , жив і творив разом з громадою села Веселинівка.
Нехай добрий, світлий спомин про Юрія Ярославовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!
Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!