Особистий прийом громадян

08 серпня 2019 року у приміщенні Баришівської райдержадміністрації заступник голови Київської облдержадміністрації Назаренко Дмитро Юрійович провів особистий прийом громадян із залученням представників органів влади та органів місцевого самоврядування.

У засіданні взяли участь заступник голови адміністрації О.В. Плясецький, заступник голови адміністрації Ф.В. Маренич, голова Баришівської селищної ради О.П. Вареніченко, представники райдержадміністрації та жителі району.

Під час особистого прийому громадян розглянули проблемні питання стосовно капітального ремонту даху багатоквартирного житлового будинку у смт Баришівка, питання щодо приватизації земельних ділянок під гаражі, питання щодо наповнення бюджету шляхом узаконення діяльності автомобільного штрафмайданчика на території Семенівської сільської ради.

Відповідним керівникам райдержадміністрації, керівникам підприємств та установ надано доручення вирішити питання по суті в межах чинного законодавства.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації