Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагородили Круся Миколу Степановича, старшого стрільця механізованого батальйону

Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський 12 жовтня 2023 року.

Молодшого сержанта нагородили “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку.

Вірний військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, загинув в бою за нашу Батьківщину біля населеного пункту Красна Гора Бахмутського району Донецької області 11 січня 2023 року…

Орден вручили дружині Захисника Крусь Ірині Анатоліївні, вчителю Баришівського ліцею ім. Зерова, зі словами невимовного жалю з приводу важкої втрати та зі словами вдячності за героїчний вчинок її чоловіка.

«Бережіть своїх близьких, бережіть тих, хто поряд! Так хочеться вдома прихилитися до рідного плеча, а не дивитися на цей холодний орден…» – слова Ірини Анатоліївни закарбувалися в серцях присутніх колег, представників Баришівського ТЦК, селищної ради пекучим болем та жалем…  Гірко й боляче усвідомлювати, що кращі сини України йдуть у небесне військо. Такою високою і страшною є ціна нашої свободи… Вічна слава вірному сину України!