ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТАРИФУ на теплову енергію (виробництво, транспортування і постачання) для потреб бюджетних установ та інших споживачів

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради» повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 04.10.2024 року №277 «Про встановлення тарифу на теплову енергію для комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської селищної ради», з початку опалювального сезону 2024-2025 рр. встановлено тариф на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів у  сумі 3962,93 грн за 1Гкал з ПДВ.

Ознайомитися з вищезазначеним рішенням про встановлення тарифу можна на сайті Баришівської селищної ради, або звернутися за адресою підприємства: селище Баришівка, пров. Банний,3.

Адміністрація КП «ЖЕК Баришівської селищної ради»