Повідомлення про тариф ТПВ

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ КП «ЖЕК Баришівської селищної ради»!

Просимо звернути увагу!

Повідомляємо вас про те, що відповідно до рішення виконавчого комітету Баришівської селищної ради від 15.12.2023 року №375 «Про встановлення тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами для комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора Баришівської  селищної ради»,  з 01 січня 2024 року вводяться в дію наступні тарифи (з урахуванням ПДВ):

– з розрахунку на одного мешканця при нормі накопичення 1,4 куб.м/рік розмір тарифу становить 27,65 грн. в місяць;

– за контейнерною схемою для юридичних і фізичних осіб розмір тарифу становить – 236,96 грн. за 1 куб.м;

– для юридичних і фізичних осіб, що самостійно здійснюють вивіз твердих побутових відходів, розмір тарифу становить 46,94 грн. за 1 куб. м.

З рішенням, додатками до рішення та більш детальною інформацією про вартість послуг можна ознайомитися на офіційному сайті Баришівської селищної ради https://baryshivska-gromada.gov.ua/ , або звернутися за юридичною адресою підприємства (07501, смт. Баришівка Броварського району Київської області, пров. Банний,3), а також за телефонами: (04576) 4-13-57, (068) 965 28 56.

Адміністрація КП «ЖЕК Баришівської селищної ради»